Откомментировал книгу Опасный босс11.12.2021, 23:26:47
Я ... теж закохався... у Ваш роман. Дякую Вам за нього і зичу творчої наснаги на наступні романи!
Откомментировал книгу Опасный босс07.12.2021, 23:31:51
Так, подобається, незважаючи на наявність граматичних помилок в обох варіантах тексту (потрібно уважно вичитати викладене там). Але загалом я задоволений майстерністю автора. Дякую!
Откомментировал книгу Опасный босс06.12.2021, 22:24:37
Чудовий роман! Спасибі автору за "смачний" опис!
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии