Браво Автор!!!!!
Був момент, коли я перестала розуміти Макса і Дану, але автор дуже впевнено повернула мені довіру до них і їхнього кохання. Майже по-Станіславському: "Верю!!!". Дякую!!!! Успіхів і натхнення!!!
Александра Осмоловская, Згодна на всі 100%! Якийсь Макс жирафистий-жирах - цілий рік до нього доходило, що треба пояснити свої "вчинки". Як на мене то: "Казнить, нельзя помиловать"
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии