Люблю ці ваші короткі історії, вони дуже милі, але не бачу продовження? Це в мене програма глючить, чи як? Бо видало, що книга завершена і всі пишуть про хе...
Откомментировал блог 19.06.2018, 13:49:34
Всі книги дуже сподобались і навіть не знаю, що зі всього вибрати... найбільше вразила - сцена аварії в несносных боссах, коли вона його з машини витягувала і ще в "даже хорошие девочки делают это", її перший раз з Венею. За серце зачепила - напевно з дракона, коли він за нею доглядав і зробив 1у пропозицію
Мила-мила книжечка)) саме те, що треба для дощової погоди! Шкода, що мало - хочу ще! 2а ваша книга, 1а - коротке оповідання. Такі різні, але обидві - супер!