Lidiya Merkel

Комментировал

Откомментировал книгу Ведьма и компания 21.02.2020, 01:18:24
Обожнюю вас))) дякую за захопливі вечори) десь в класі 7 мама мені купила першу книгу ))і я всі ранки собі поздирала, щоб перевірити закляття на зупинку крові)) Мріяла та і зараз мрію про екранізацію ) Натхнення вам у написанні подальших творів)