Обожнюю вас))) дякую за захопливі вечори) десь в класі 7 мама мені купила першу книгу ))і я всі ранки собі поздирала, щоб перевірити закляття на зупинку крові))
Мріяла та і зараз мрію про екранізацію ) Натхнення вам у написанні подальших творів)
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии