Чудова книга, читала на одному диханні, але трохи розчарувало завершення.Якесь таке ні сіло, ні впало, якось зім'ято і поспіхом.Таке враження, что в автора перегоріло натхнення и швиденько завершила, щоб хоч якось.А так, загалом, то супер книга
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии