Книга просто неймовірна? Захватує з перших рядків, і не відпускає, завжди неочікувано і так цікаво, що неможливо було відірватись (прочитала за 3 ночі?).
Дякую за Вашу роботу. Побільше вам натхнення і успіху в подальшій роботі?
Откомментировал книгу Фиктивный Муж 26.11.2019, 22:06:22
Дуже дякую, за таку захопливу історію.
Ви велика молодець.Не звертайте увагу на негативні коментарі, кожен може помилятися в написанні, цього ніяк не уникнути.Просто одні не звертають увагу на такі дрібниці, а інші зациклені на таких моментах.
Побільше Вам наснаги та успіхів ♥️
Ева, Ви перший автор, якому я пишу коментар.Хочу висловити Вам щиру вдячність за Вашу роботу.♥️
Книга надзвичайно цікава і захоплює з перших сторінок.Ви пишете відкрито і щиро, передаєте емоції і переживанння героїв так реалістично, що кожен читач переживає все разом з героями.
Дякую Вам♥️
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии