Мені дуже подобається ця історія. Жду із нетерпінням продовження! Як читаю , чомусь відчуваю себе на місці головної героїні. Відчуваю , що і в неї є якісь магічні можливості ))) ХОЧУ ЩЕЕЕ !!))
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии