Олександра Пинчук

Комментировал

Откомментировал книгу А я влюбилась в лепрекона 10.08.2017, 23:44:07
Дякую книга цікава,но вийшла трішки сумбурна.Напевне це ваша перша робота?

Откомментировал книгу Полёт над городом 09.08.2017, 21:40:48
Дякую.Книга просто ульот,не могла відірватись.

Откомментировал книгу Полёт над городом 09.08.2017, 21:40:48
Дякую.Книга просто ульот,не могла відірватись.

Откомментировал блог 07.08.2017, 22:42:37
Куплю,дуже хочеться почитати.Надіюсь і інші частини побачити в паперовому вигляді.Ура.

Откомментировал книгу Вдох-выдох 26.07.2017, 01:55:11
Давно я не отримувала такого задоволення від книги.Низький уклін автору,ви просто молодець.Дні і ночі не могла відірватись.Настількі живі герої що склалось відчуття що сама там побувала.Просто Вау.Дякую.