Куплю,дуже хочеться почитати.Надіюсь і інші частини побачити в паперовому вигляді.Ура.
Откомментировал книгу Вдох-выдох26.07.2017, 01:55:11
Давно я не отримувала такого задоволення від книги.Низький уклін автору,ви просто молодець.Дні і ночі не могла відірватись.Настількі живі герої що склалось відчуття що сама там побувала.Просто Вау.Дякую.
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии