Спасибо за приятное время за книгой. Правда приблизительно на 70%-80% здесь идёт сюжет романа Джудит Макнот "Битва желаний". Но, так как очень люблю этого автора, то и Ваша книга прочитана на "одном дыхании". Вдохновения Вам и успехов.
Дякую за цікаву історію, що тримає увагу у тонусі від першого розділу до останнього. Змушує знову задуматися над простою істиною - не осуди, допоки не пройшов життєвий шлях людини у її черевиках... Те, що ми бачимо як однозначно неприємний факт, зазвичай, містить багато підводних каменів, що призвели до нього. Ще раз дякую, чекаю на продовження. Це перша історія у якій я познайомилася із Вашою творчістю, але тепер точно знаю, що не остання. Зачепили... Успіху, натхнення та вдячних читачів
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии