Чесно не знаю, що так зачепило в цьому романі. Але розумію що він мені подобається, від нього залишаються емоції щастя і усмішка не сходить з обличчя. З нетерпінням чекають продовження, автору велике дякую за емоції
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии