Шоколадка

Комментировал

Откомментировал книгу Демон или тихоня? 30.04.2019, 23:45:18
Дуже гарна книга!Але все-таки,хотілося б в кінці якогось поцілунку,або хоча б POV від Саші.А так книга цікава і нібито ти слухаєш чиюсь історію,а не читаєш.