Як би я хотіла стерти собі пам'ять й перечитати всі ваші книги знову... Вони всі прекрасні! Неможливо відірватися від жодної з історій!) А кожен герой так припадає до душі, що потім й дивитися без них вже якось не то... Вони неначе живі) Хоча навіть не так - вони живі! Живі й живуть на сторінках ваших книг.
Читається все на одному диханні, а коли книга підходить до завершення, то й одночасно хочеться швидше взнати кінець, й розтягнути кожну букву на як можна довше... Не передати словами в якому я захваті від ваших книг) Вони надихають! Надихають й неначе невидима підтримка, приклад й друг, який гріє душу маленьким сонцем...
Хочу сказати Вам дякую! Від щирого серця дякую за те, що пишете такі прекрасні історії й даруєте "маленьке сонце".
Бажаю Вам удачі й натхнення у всіх Ваших починаннях!!!)
Дуже цікаво і неочікувано. Раби... Хороший мультик і точно про добро.
Якщо чесно, то важко уявити навіть з чого почнеться наступний розділ і від цього розпалюється лише ще більший інтерес! Дуже надіюся на швидке продовження й буду чекати з нетерпінням! Вже руки чергуються від бажання знову почитати продовження! Історія обіцяє бути неймовірно цікавою...
Дякую за Вашу працю, Зозо-сан! Бажаю Вам натхнення і побільше вільного часу!
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии