Тетяна Гудз

Комментировал

Откомментировал книгу 05.12.2020, 01:31:46
Доброго вечора) Рідко пишу коментарі, але це ваууу... Дякую за ваші книги)

Откомментировал книгу Останься со мной живым 16.05.2020, 16:15:34
Не пам'ятаю коли останній раз так читала....навіть не читала,а прожила разом з героями все.... Неймовірно...у вас талант...

Откомментировал книгу Взрывная смесь 26.12.2019, 13:10:18
Книга бомба...побільше б таких.... Велике дякую за книгу))

Откомментировал книгу Не верь мне. Часть 2 11.10.2019, 00:25:45
Дякую за проду...?чекаємо продовження?

Откомментировал книгу Не верь мне. Часть 2 02.10.2019, 17:44:31
Я в захваті...дякую за вашу працю ....тільки важко чекати .... Це як наркотик?