Добрий вечір!
Книга дуже цікава, коли її читаю наче попадаю в дитинство (коли захоплювалася казками).
Із реального життя, яке іноді вибиває з колії, я ніби попадаю в інший світ і знову можу мріяти і фантазувати.
Дякую Вам за цікаву книгу!
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии