Валентина Пислару

Комментировал

Откомментировал книгу Наследница поневоле 2 05.02.2020, 22:54:40
Добрий вечір! Книга дуже цікава, коли її читаю наче попадаю в дитинство (коли захоплювалася казками). Із реального життя, яке іноді вибиває з колії, я ніби попадаю в інший світ і знову можу мріяти і фантазувати. Дякую Вам за цікаву книгу!