Віка Гадіон

Комментировал

Откомментировал книгу Тёмный властелин желает развлечься 13.09.2019, 22:44:22
Неймовірна історія - ДЯКУЮ❤ але хотілося би "зазирнути" у внутрішній світ Мао, зрозуміти чим він жив, його історію, почуття та емоції, його логіку, зазирнути до його думок, тощо. Він цікавий персонаж;)

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 09.07.2019, 19:35:43
Лион є одним з спадноємців, і якщо він зможе всими правдами і неправдами отримати підтримку і благословіння Міри, то стане першим з королів, за довгий час, у якого будуть спадкоємці. Це одна з можливих причин раптової пропозиції...але ж є ще Гретка і таємниці його каблучки...

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 22.05.2019, 06:09:14
Те, що Аріан її не відпустить, а отже у жодному разі не залишить без підтримки - це навпаки прекрасно!!! Дякую за ваші відповіді)))

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 21.05.2019, 19:24:05
Тим паче вона унікальна - остання "блукаюча душа"

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 21.05.2019, 19:19:31
А чи не буде спроби зі сторони короля одружитися з Міррою? Я розумію, що Аріан не дозволить, але краще її існування залишити в таємниці

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 20.05.2019, 20:40:40
В дитинстві їхній сім'ї загрожувала небезпека (наприклад переворот),і Мирра з матір'ю потрапила до урбанізованого світу (мати також "блукаюча душа"), цим можна було б пояснити її початкову швидку адаптацію в новому світі "спала кров"...sorry за поспішні висновки, але це моя "сира" теорія...

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 20.05.2019, 20:15:32
Мирра позашлюбна донька короля, а отже також може претендувати на трон(доречі в такій ситуації вона буде першою в черзі на пристол

Откомментировал книгу Любовница Темного мага 07.05.2019, 16:44:05
Ха, молодчинка, "кролик" ще заставить себе поважать)))

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 03.05.2019, 22:35:16
Можливо я сильно забігаю на перед, але чи не Гретха в першій главі шукав блукаючу душу для ритуалу, аби отримати пристол( чи владу)? Дякую за вашу історію, і відповіді на коментарі)))

Откомментировал книгу Академия заблудших душ. Маскарад 02.05.2019, 22:09:09
Доброго вечора, звісно про змову треба розповісти, ... а мені здалося, чи Гретха(sorry якщо ім'я не правильне, мала на увазі професора) має не останню роль в плануванні замаху на спадкоємців?

Откомментировал книгу Невеста по договору 26.04.2019, 11:50:29
Нарешті між Ларою і Сергієм не залишилось більше секретів, тепер вони вже можуть будувати родину. А щодо Ігната, то мені здається, що його вб'ють при затриманні, бо інакше він не залишить їх так просто... Дякую за ваші книги!!! Успіхів вам і натхнення)))

Откомментировал книгу Невеста по договору 20.04.2019, 23:02:48
Несподівана і божевільна ідея. Дуже ризиковоно, але в цьому весь Сергій. Сподіваюсь що план спрацює без несподіванок( типу невчасно зателефонувавшої чи приїхавшої Зілоли)

Откомментировал книгу 20.03.2019, 11:02:12
Дякую за творчість)*

Откомментировал книгу 20.03.2019, 11:01:45
А у мене була теорія, що Сергій, загравшись у помсту, не прорахує можливість небезпеки для лари і дитини. Але я думала, шо небезпека від ігната ...ан нє)))

Откомментировал книгу Песня для оборотня 24.02.2019, 21:20:13
Дякую

Откомментировал книгу Песня для оборотня 24.02.2019, 19:22:41
Плануєте підписку?

Откомментировал книгу 10.02.2019, 18:52:57
Сергей Арбатов, я вас обожнюю!!! Зазвичай мені з легкістю вдається відгадати сюжет, і далі вже стає не цікаво, але з вами - просто космос. Як тільки здається, що можна "зазирнути" в наступну главу, як ви кардинально змінюєте "течію" сюжету...

Откомментировал книгу 09.02.2019, 12:24:29
Дякую))

Откомментировал книгу 08.02.2019, 23:22:08
Зрозуміло що Сергій від помсти не відмовиться, і логічно придположить, що Лара про зраду дізнається... одне питання: а чи справді вона піде від Сергія, чи він знову підтасує факти, та як на таку помсту відреагує Ігнат, чи не почне він також помсту Сергію за Ольгу, але вже через Лару та їхню дитину?

Откомментировал книгу 01.02.2019, 11:41:13
Сергей Арбатов, я в захваті від ваших робіт. Уклін вам і соавтору!!! Сама навчаюсь в медичному закладі та в планах - Бариста і лате-арт(завдяки вам) Дякую за історію

Откомментировал книгу 31.01.2019, 22:02:37
У Сергея Арбатова патологій не виявлено... да, найтяжче не "переносити" образ головного героя на себе(останню главу двічі перечитувала, думала здалося;) Дякую за роботу :*

Откомментировал книгу 21.01.2019, 20:33:58
Я також, дякую за історію)*

Откомментировал книгу 21.01.2019, 09:58:44
Можливо Ірину вилікують "паразити", і вона залишеться з Андрієм... в ХЕ не буде мжм?

Откомментировал книгу 24.12.2018, 21:26:03
Багато цукерок не можна - діабет це серйозно;)

Откомментировал книгу 23.12.2018, 16:33:43
Олегу вишукано помстився(по суті тільки він і винен, точніше герич) Дуже хочеться , аби герої вже нарешті поговорили