Неймовірна історія - ДЯКУЮ❤ але хотілося би "зазирнути" у внутрішній світ Мао, зрозуміти чим він жив, його історію, почуття та емоції, його логіку, зазирнути до його думок, тощо. Він цікавий персонаж;)
Лион є одним з спадноємців, і якщо він зможе всими правдами і неправдами отримати підтримку і благословіння Міри, то стане першим з королів, за довгий час, у якого будуть спадкоємці. Це одна з можливих причин раптової пропозиції...але ж є ще Гретка і таємниці його каблучки...
В дитинстві їхній сім'ї загрожувала небезпека (наприклад переворот),і Мирра з матір'ю потрапила до урбанізованого світу (мати також "блукаюча душа"), цим можна було б пояснити її початкову швидку адаптацію в новому світі "спала кров"...sorry за поспішні висновки, але це моя "сира" теорія...
Можливо я сильно забігаю на перед, але чи не Гретха в першій главі шукав блукаючу душу для ритуалу, аби отримати пристол( чи владу)? Дякую за вашу історію, і відповіді на коментарі)))
Доброго вечора, звісно про змову треба розповісти, ... а мені здалося, чи Гретха(sorry якщо ім'я не правильне, мала на увазі професора) має не останню роль в плануванні замаху на спадкоємців?
Нарешті між Ларою і Сергієм не залишилось більше секретів, тепер вони вже можуть будувати родину. А щодо Ігната, то мені здається, що його вб'ють при затриманні, бо інакше він не залишить їх так просто... Дякую за ваші книги!!! Успіхів вам і натхнення)))
Несподівана і божевільна ідея. Дуже ризиковоно, але в цьому весь Сергій. Сподіваюсь що план спрацює без несподіванок( типу невчасно зателефонувавшої чи приїхавшої Зілоли)
Откомментировал книгу 20.03.2019, 11:02:12
Дякую за творчість)*
Откомментировал книгу 20.03.2019, 11:01:45
А у мене була теорія, що Сергій, загравшись у помсту, не прорахує можливість небезпеки для лари і дитини. Але я думала, шо небезпека від ігната ...ан нє)))
Сергей Арбатов, я вас обожнюю!!! Зазвичай мені з легкістю вдається відгадати сюжет, і далі вже стає не цікаво, але з вами - просто космос. Як тільки здається, що можна "зазирнути" в наступну главу, як ви кардинально змінюєте "течію" сюжету...
Откомментировал книгу 09.02.2019, 12:24:29
Дякую))
Откомментировал книгу 08.02.2019, 23:22:08
Зрозуміло що Сергій від помсти не відмовиться, і логічно придположить, що Лара про зраду дізнається... одне питання: а чи справді вона піде від Сергія, чи він знову підтасує факти, та як на таку помсту відреагує Ігнат, чи не почне він також помсту Сергію за Ольгу, але вже через Лару та їхню дитину?
Откомментировал книгу 01.02.2019, 11:41:13
Сергей Арбатов, я в захваті від ваших робіт. Уклін вам і соавтору!!! Сама навчаюсь в медичному закладі та в планах - Бариста і лате-арт(завдяки вам) Дякую за історію
Откомментировал книгу 31.01.2019, 22:02:37
У Сергея Арбатова патологій не виявлено... да, найтяжче не "переносити" образ головного героя на себе(останню главу двічі перечитувала, думала здалося;) Дякую за роботу :*
Откомментировал книгу 21.01.2019, 20:33:58
Я також, дякую за історію)*
Откомментировал книгу 21.01.2019, 09:58:44
Можливо Ірину вилікують "паразити", і вона залишеться з Андрієм... в ХЕ не буде мжм?
Откомментировал книгу 24.12.2018, 21:26:03
Багато цукерок не можна - діабет це серйозно;)
Откомментировал книгу 23.12.2018, 16:33:43
Олегу вишукано помстився(по суті тільки він і винен, точніше герич) Дуже хочеться , аби герої вже нарешті поговорили