хотів у автора дізнатися одну цікаву інформацію яка можливо потім і буде відкрита а саме про 0 переход так як основна проблема свори при захваті планет строїця на функціях ігри і нападають вони в ігри але якщо їм буде доступна технологія 0 переходу то думаю їм ці костилі не нада будуть і вони зможуть напасти на ту саму землю в реальності а віддача станції будь кому із раз призведе до втечі інформації до свори і навіть якщо ця інформація стане відомою у закритій свері фракції релікт думаю із звіти вона тоже упливе хотів про це щось почути просто всі росклади сил ця технологія міняє зразу дякую за відповідь
Откомментировал книгу Золотой Орк 422.10.2018, 21:39:47
Нарешті додався)))))))) із коментом нижче соглашусь став ценік на книгу такі книги точно мають оплачуватися.
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии