Неперевершено! Дякую Вам, Інга, за чудову книгу. Сумно прощатись, але надіюсь читати нові книги. Творчого Вам натхнення та гармонії в житті. Хай щастить завжди.
Откомментировал книгу 20.06.2020, 20:14:04
Читаю із задоволенням. Цікаво, захоплює. Дякую Вам за позитив.