Дякую за цікавий сюжет і уміння передати емоції героїв дуже реалістично.. Читається легко..Приємно, що весь час знаходився у напрузі, а що ж буде далі? Не звертайте уваги на хейтерів.. Така в них робота прискати отрутою, бо, мабуть, у їхньому житті нічого хорошого немає..Чекаю з нетерпінням на продовження...Творчої вам наснаги...
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии