Юлия

Комментировал

Откомментировал книгу Царевна в Академии 16.08.2020, 15:31:40
Дилогія вийшла просто незабутня!!! Дякую за вашу творчість і буду з нетерпінням чекати на ваші інші історії❤️?

Откомментировал книгу Царевна (не) Удач 15.08.2020, 13:04:22
Книга просто ВАУ!!!! Захоплюючий сюжет, адекватна гг, відсутність "розових нюнь" ...просто НЕЙМОВІРНО ❤️ Автор величезна умничка?Ви точно знайшли своє покликання, не зупиняйтесь, натхнення вам і терпіння)) У вас з'явилася віддана фанатка яка буде з нетерпінням чекати ваших нових книг...