Диана Хант, Я вас попрошу не звертати уваги, бо люди зараз стали злі, і вони не мають де виміщати свій негатив,не дозволяйти, щоб він якимось чином торкався Вас. Я підтримую Вас, і чекаю продовження книги!!!! Світлих днів, і гарного настрою!!!!!!
Доброго дня, я з великим задоволенням читаю, цю книгу, і з нетерпінням чекаю продовження книги. І я впевнена, що таких як я більшість, не наказуйти нас, дуже прикро буде, якщо ми не зможемо дочитати книги.