Я не читаю, а живу емоціями Ваших героїв. Щиро дякую за ......і не можу підібрати слова таку цікаву, яскраву, пульсуючу емаціями і несподіваними подіями , тут є все і гумор, і інтрига, і палке кохання, і віра в добро і справедливість і це вміло поєднано в Вашому творі . Натхнення Вам та Вашій музі невичерпного
Книга красивая я б сказала сочная, но увы на побписке .Ну нет уменя возможности так уплатить.. Девчат , вы по больше коментируйте , а я почитаю. Реально очеееень жаль.