Можна ставити фільм по книзі!Успіх гарантовано!Чим дальше читаю,тим краще:більше героів, дуже гарні описи та порівняння,цікаві подіі та видуманий світ зі своіми правилами та потребами,відсутні вульгарні сцени та жорстоке насилля...одним словом "все зі смаком"!!!
Неможливо відірватися від книги!В мене рекорд зі швидкості читання!!!Цікаво та гарний стиль написання.Ніколи не читала про магів раніше,не моє....до недавна!
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии