Житті буває різні моменти і нажаль без неприємних моментів ніяк, але надіюсь у вас скоро все наладиться. Бажаю вам успіх у всіх натїнення:) нехай неприємності обходять вас стороною
Дуже цікавий сюжет. Цікаво як будуть розвиватися подію коли появиться Лютий. І хотілосяб проду від нього. Цікаво що він думає насправді про те що Саша буде біологічною мамою дитини в надіюсь він шкодує про те що сказав їй:) бажаю творчих успіхів :)
Дуже хотілося б щоб Генрі недізнався про підозри Влада і щоб Генрі сам себе викрив випадково.... Хотілося б щоб Влад дізнався який насправді підлий в нього брат....
Несподіваний поворот, наречений від мюслів переходить одразу до діла... Хм...їм точно буде весело разом :) з нетерпінням чекаю слідуючої проди.... Натхнення вам:)
Бажаю швидкого одуження:) знетерпінням чекаю продовження
Откомментировал книгу 17.06.2020, 13:06:49
Добре, дчкую:)
Откомментировал книгу 15.06.2020, 18:39:01
Чи є силка на книжку ледь в фесбуці чи інстаграмі?
Откомментировал книгу 15.06.2020, 18:35:00
Добрий день! Книга дуже сподрбалась:) але нажаль невідкривається більше тут.... Скпжідь, будь ласка, де можна прочитати продовження історії... Дуже хотілося б дочитати :)