Книга супер))) прочитала за сутки, неиожливо відірватись. Прочитала пролог і думала відкладати, але поступово мене так захватили емоції героїв. Дякую за таку розповідь
Откомментировал книгу 13.02.2021, 12:12:36
Книга супер. Залишила в серці приємний спогад. Дякую за таку чудову історію. Натхнення вам.
Історія супер. Дуже сподобалася, аж прослізилася коли зрозуміла що вона закінчилася. Прочитала в же дві ваші книги, йду читати далі. Дякую))))
Откомментировал книгу 21.01.2020, 23:17:39
Лариса , ви просто чудо. Книги неперевершені. Я три дня не можу відірватися від них. Прочитала всі ніби на одному диханні. Давно я не зустрічала такої класної серії. Дякую вам
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии