Лиса Алиса, Тобто!!!Вся книга вам не противна??? ( своїми гг ? Їхніми похотливими думками, діями???? Поступками??? В ній ви побачили лиш ставлення до батьків????
Так ви найбільша лицемірна, яку я зустрічала!!! Пояснюю- з найперших розділів зрозуміло, що гг ще ті лицеміри і блядуни. І ви така порядна продовжуєте читати??!!? І , Вишеньки на торті , бачите лише відношення до батьків??? Серйозно??? Після всіх постільних сцен??