Наталя Марцинюк

Комментировал

Откомментировал книгу Прошлое в лифте 19.10.2021, 18:31:45
Лиса Алиса, Тобто!!!Вся книга вам не противна??? ( своїми гг ? Їхніми похотливими думками, діями???? Поступками??? В ній ви побачили лиш ставлення до батьків???? Так ви найбільша лицемірна, яку я зустрічала!!! Пояснюю- з найперших розділів зрозуміло, що гг ще ті лицеміри і блядуни. І ви така порядна продовжуєте читати??!!? І , Вишеньки на торті , бачите лише відношення до батьків??? Серйозно??? Після всіх постільних сцен??

Откомментировал книгу Паранойя. Почему я? 01.08.2021, 21:02:43
Юююхххххзуууу!!!!!!!!!! Ото завели!!! Жодної проди не чекала настільки довгоооооо!!!!! Дякую за продовження!!!!!!!!₴