Спасибі за книгу. Читала на одному диханні. Вона неперевершена. Емоції героїв, їх історія. Хочеться ще і ще. Напишіть ще третю, про Лєну та Олега) дякую велике Вам за працю) багато Вам натхнення)
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии