сьогодні тільки почала читати , але вона дуже захоплююча , тому вже все прочитала, неймовірно цікава , та непередбачувану.
Велике вам дякую що в сучасності є такі чудові письменниці .
Але є великий мінус , дуже хотілося б читати цю книгу в бумажному варіанті !
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии