Сана Елінс

Активность на сайте

Обо мне

Привіт усім, хто завітав на мою сторінку!

Любі читачі, якщо вам подобається насолоджуватися сюжетом книги, а не спотикатися на кожному слові через помилки та росіянізми, то ви звернулися за правильною адресою. Обіцяю, що таких ляпів в моїх творах буде мало!

Для мене надзвичайно важлива ваша думка, а також ваша активність. Критику сприймаю добре, особливо конструктивну. За кожну підписку, зірочку чи коментар - безмежно вдячна!

Поважаю читачів, ціную усіх, хто натиснув "вподобання" та нагородив мої твори і вже безмежно люблю своїх підписників!

Підписуйтесь на сторінку автора (дивіться вгору), щоб не пропустити новинки, інформацію щодо розіграшів промокодів на безкоштовне читання книг та знижок!

Стежте за мною в Instagram (просто натисніть іконку сайту внизу), там ви знайдете цікаву інформацію щодо вже написаних мною творів, а також стосовно новинок. Буду рада нашому листуванню в особистих повідомленнях - ви можете запитати мене про що завгодно, а також поділитися думкою та враженнями після прочитання моїх творів.

Разом цікавіше!

 

Всем привет! Писать я начала давно, но из-за нехватки времени не всегда удается вылить все свои замыслы, наблюдения, фантазии, чувства на "бумагу". Пишу на русском и украинском языках. Для меня очень важно мнение читателей, а также их активность. Критику воспринимаю хорошо, особенно конструктивную. Буду рада всех видеть у себя на странице. За каждую подписку, звездочку или комментарий - бесконечно благодарна!

Зарегистрирован: 23.12.2018, 20:56:21


Контакты

Сайты