А ще я ніби читала історію про брата Дмитра Воронцова і його помічницю у нічному клубі, але зараз не можу знайти. Можливо, я помиляюсь, прошу підказки, бо дуже хочу перечитати ще раз
Книга дуже сподобалась, прочитала на одному диханні... Легка, весела і романтична історія) Зараз читаю інші книги.
Автору натхнення і успіху у творчості!
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии