Дякую за гарну книгу і цікавий сюжет. Прочитала декілька Ваших книг і захотілося написати декілька слів. Коли читаєш книги одного автора, то іноді і сюжет, і характери, і поведінка героїв схожі. Що для читача дуже прикро. Кожна Ваша книга тримає до кінця і не схожа на попередні. Бажаю Вам творчих успіхів, гарних сюжетів і вдячних читачів. І ще раз дякую за гарні твори.
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии